Aktuality

20 Listopad

Společnost Dasonele a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Obchodní Manažer. Více info v sekci Kariéra.

8 Srpen

Společnost Dasonele a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Referent veřejných zakázek. Více info v sekci Kariéra.

8 Červenec

Stali jsme se partnerem Asociace pro veřejné zakázky. Asociace zejména vytváří platformu pro subjekty, které spojuje společný zájem na rozvoji prostředí veřejných zakázek a na prosazování kvalifikovaného a zodpovědného přístupu k jejich zadávání a realizaci. Asociace sdružuje 3 základní skupiny subjektů - zadavatele, uchazeče a poradce, kteří reprezentují jednotlivé strany zadávacího procesu. Více info o AsociaciVZ najdete zde.

30 Květen

Dasonele a.s. se spolu s LeXikonem VZ stalo sponzorem konference Rizika v praxi veřejných zakázek v předvečer nového ZVZ, která se konla pod hlavičkou odborného časopisu Veřejné zakázky v praxi. Podrobnosti o konferenci najdete zde.

18 Březen

Připravujeme projekt s názvem CENTRUM ZAKÁZEK. Cílem projektu je zpřístupnit na jednom místě informace o vyhlášených veřejných zakázkách, zprostředkovávat B2B obchody prostřednictvím aplikací Nabídky a Poptávky a umožnit dodavatelům sebeprezentaci v katalogu dodavatelů.

25 Listopad

Využijte naší aktuální AKČNÍ NABÍDKY. Při objednávce jedné licence LeXikonu VZ obdržíte DRUHOU LICENCI na rok ZDARMA. Stačí pokud při objednávce v poznámce odkážete na tuto aktualitu. Platí při objednávce do 15. 12. 2013.

20 Listopad

V rámci aplikace Najdi VZ – Veřejné zakázky byl doplněn info box Časté dotazy, kde můžete najít odpovědi i na Vaše otázky. Současně byla aktualizována také metodika vyhledávání.

7 Listopad

Rozšířili jsme demoverzi aplikace Najdi VZ – Veřejné zakázky. Každý, kdo se do systému registruje od pátku 8.11.2013 si může vyzkoušet zkušební verzi aplikace po dobu
14 kalendářních dnů ZDARMA
(platí pouze pro nové registrace).

5 Listopad

Hospodářská komora České republiky (HK ČR) ve spolupráci se společností Dasonele a.s. spustila nový projekt s názvem Najdi VZ - Vyhledávací portál veřejných zakázek, který je implementován na www stránkách HK ČR (http://komora.najdivz.cz).

23 Říjen

V Parlamentních listech vyšla tisková zpráva informující o projektu Najdi VZ - Vyhledávací portál veřejných zakázek. Přečíst si ji můžete zde

Dasonele a.s.